| داده کاوان|بازاریابی و صادارت به آمریکای شمالی:09122905340(واتس آپ)|

Loading...
/خدمات آموزش
خدمات آموزش ۱۳۹۶-۱۲-۲۵ ۱۷:۱۶:۳۳ +۰۰:۰۰

مدیریت، فرایند به کارگیری مؤثر و کارآمد منابع در برنامه‌ریزی، سازماندهی، بسیج منابع و امکانات، هدایت و کنترل است که برای دستیابی به اهداف سازمانی و بر اساس نظام ارزشی مورد قبول صورت می‌گیرد. اگرچه برای مدیریت تعاریف بسیار زیادی ارائه شده است اما در صورت و با هر تعریفی می توان مهمترین کار مدیران چه مدیران ارشد و چه مدیریان میانی بر ۵ پایه اصلی مدیریت یعنی برنامه ریزی،سازماندهی، بسیج منابع، راهبری و کنترل دانست. در دنیای کسب و کار شاید خیلی از مدیران از بخشی از وظایف خود آگاهی نداشته باشند و نیازمند یک بازنگری کلی در جایگاه خود باشند. امروزه آموزش مدیریت در سطوح دانشگاهی انجام می شود ولی مهمترین بحثی که مطرح است جنبه هنری مدیریت و بخش مرتبط به شخصیت و کاراکتر مدیر است. ما در شرکت مشاوره مدیریت داده کاوان به عنوان پیشگام در طراحی دوره های خاص آموزش مدیریت در تلاشیم تا بسیار ساده، علمی و عملی مدیریت را آموزش دهیم به شما کمک کنیم تا مدیرانی با حداقل دانش مدیریتی در پست های سازمانتان داشته باشید.

عضویت در هیئت مدیره 

یکی از مباحث بسیار جالب و کمتر دیده شده عضویت اعضا در هیئت مدیره است.
به راستی کار اصلی اعضاء هیئت مدیره چیت؟ آیا این اعضاء فقط اسمشان برای ثبت شرکت لازم است یا واقعا کاری هم باید انجام بدهند؟ آیا به صرف اعضای هیئت مدیره بودن شایسته دریافت پاداش هیئت مدیره گی هستند یا نه؟ آنچه مسلم است عضویت در هیئت مدیره بی ارتباط به ساز و کار و کلان نگری سازمان نیست و در یک جمله می توان گفت مسئولیت اصلی اعضای هیئت مدیره برنامه ریزی کلان و راهبردی برای سازمان است. اعضای هیئت مدیره در مقابل قوانین چه مسئولیتی دارند؟ آیا در مقابل دیون شرکت مسئولیتی متوجه اعضاء هیئت مدیره است؟ با ما بیشتر از مدیریت و اعضای هیئت مدیره بدانید

تهیه طرح بازاریابی

مدیرعامل بالاترین مقام اجرایی در یک سازمان است که وظیفه اصلی او اجرا و توسعه استراتژی کلان سازمان و تصویب شده توسط اعضای هیئت مدیره است. مدیر عامل رابط بین برنامه و عملیات می باشد که یکی از وظایف اصلی او برنامه ریزی عملیاتی برای اجرای برنامه های کلان بالا دستی هیئت مدیره میباشد. مدیر عامل بودن نکات ریز و درشت بسیار زیادی دارد که شاید خیلی ها از آن بی اطلاع باشند، علاوه بر مسئولیت اجرایی مدیر عامل، ایشان وظایف و مسئولیت هایی در مقابل قوانین جاری هر کشوری دارد که از جمله قوانین مالیاتی و بیمه ای می باشد. لازمه کار مدیری عاملی حداقل آشنایی با اصول وظایف و مسئولیت های او در مقابل ذینفعان خارجی مثل دولت و سازمان های مسئول در کشور است. با ما بیشتر از این حرفه بدانید و با وظایف و تهدید های در انتظار آشنا شوید.

تهیه طرح بازاریابی

مدیریت میانی

مدیر میانی کیست؟ وظیفه مدیران میانی چیست؟ سوالات زیادی همانند سایر حوزه های مدیرت در خصوص مدیریت و مدیران میانی مطرح است. ما با توجه به تخصص لازم در هر حوزه وظایف و اقدامات هر مدیر میانی در حوزه های مختلف سازمان را مطالعه و دوره آموزشی متناسب با آن را طراحی کرده ایم. بر اساس این آموزش ها شما یاد خواهید گرفت که در هر حوزه مدیریتی هستید چگونه وظایف و مسئولیت های خود را درست انجام دهید و شگفتی خلق گنید. با ما بیشتر از مدیرت در سطوح میانی سازمان بدانید.

تهیه طرح بازاریابی

نحوه آموزش

خدمات آموزش مدیریت ، به صورت های زیر برگزار می شود

دوره های آنلاین گروهی و انفرادی ۱۳۹۶-۶-۱۴ ۱۷:۳۸:۴۶ +۰۰:۰۰

با توجه به مشغله اکثر مدیران در سطوح مختلف، ما امکانات برگزاری آنلاین دوره ها را در اختیار شما قرار می دهیم و دوره های مد نظر شما را در سطوح مختلف به صورت گروهی و انفرادی به صورت آنلاین برگزار می کنیم.

دوره های انفرادی ۱۳۹۶-۶-۲۲ ۱۲:۱۸:۵۷ +۰۰:۰۰

در صورتی که به صورت انفرادی در سازمان خود نیاز به شرکت در دوره های آموزشی ما دارید، این امر امکانپذیر است و ما کلاس درس شما را در فضا و مکان مناسب شما تشکیل می دهیم.

شرکت در دوره های گروهی ۱۳۹۶-۶-۲۲ ۱۲:۱۹:۴۸ +۰۰:۰۰

شرکت مشاوره مدیریت داده کاوان به صورت ادواری اقدام به برگزاری دوره های مدیریت در فواصل منظم می کند که شما هم می توانید یکی از شرکت کنندگان آن باشید.

آموزش در محل سازمان شما ۱۳۹۶-۶-۲۲ ۱۲:۲۱:۰۸ +۰۰:۰۰

در این نوع آموزش ما دوره مورد نظر را در سازمان شما و به صورت عملیاتی شده برگزار می کنیم. این نوع دوره ها را می توان عملا کارگاه عملی آموزش مدیریت دانست. دوره های آموزشی در سازمان در سه سطح:

  • مدیران ارشد و اعضاء هیئت مدیره
  • مدیر عاملی
  • مدیریت میانی 

برگزار می شود.

تهیه طرح بازاریابی
ورود به سیستم رزرو وقت مشاوره