| داده کاوان|بازاریابی و صادارت به آمریکای شمالی:09122905340(واتس آپ)|

Loading...
/خدمات بازاریابی و فروش
خدمات بازاریابی و فروش ۱۳۹۷-۶-۳ ۱۴:۲۰:۱۴ +۰۰:۰۰

شرکت بازاریابی و مشاوره مدیریت داده کاوان ارائه دهنده تخصصی مشاوره بازاریابی ، مشاوره فروش معتقد است :

 سودآوری هر سازمانی از دریچه بازاریابی و فروش خواهد گذشت و برای رسیدن به این مهم تعریف ارکان بازرایابی در سازمان، امری حیاتی می باشد.با رقابتی شدن روز افزون بازارها، پیدا کردن جایگاه مناسب سازمان در بازار و تصرف کردن سهم مناسب از آن نمی تواند به صورت اتفاقی رخ بدهد و این امر نیازمند استقرار علمی فرایندهای بازاریابی و فروش، به وسیله متخصصان امر خواهد بود و فارغ از روش های تجاری معمول است. ما بر این باوریم بنیان سود آوری پایدار با تحلیل، طراحی و استقرار ساز و کارهای بازاریابی میسر خواهد بود. شرکت بازاریابی و  مشاوره مدیریت داده کاوان به مشتریان خود کمک می کند تا این فرایندها را به وسیله مشاوره بازاریابی ، مشاوره فروش  استقرار دهند و همواه در کنار آنها به اصلاح و به روزآوری این روالها اهتمام ورزد. خدمات شرکت بازاریابی و مشاوره مدیریت داده کاوان در این حوزه مبتی بر موارد زیر است.

شرکتبا توجه به تحولات صورت گرفته در بازار ایران و موانع متعدد در مسیر کسب و کارهای داخلی، سازمان ها به دنبال راهی برای حفظ کسب و کار خود هستند.
ما معتقدیم با توجه به نوسانات نرخ ارز و قوانین سنگین مالیاتی، و همچنین کاهش حاشیه سود در بازار داخلی به دلیل افزایش عرضه، کسب و کارها راهی به جز صادرات ندارند. با توجه به این موضوعات حداقل دلایلی که ما را تشویق می کند که به سمت صادرات کالا و خدمات حرکت کنیم:

 • معافیت صادرات از مالیات

 • ارز آوری

 • رهایی از رقابت در بازارهای داخلی با حاشیه سود اندک

 • افزایش منظقی سود

شرکت مشاوره مدیریت داده کاوان در این حوزه به عنوان شرکت بازاریابی و ارائه دهنده خدمات بازاریابی و فروش ، مشاوره فروش ، مشاوره بازاریابی ،  خدمات خود را در حوزه بازاریابی بین المللی به صورت کاملا تخصصی با استفاده از مشاوران متخصص خود به صورت زیر ارئه می دهد:

 • تحلیل سازمان و محصول و ایجاد شناخت عمیق سازمان از محصول(خدمات)

 • انجام تحقیقات بازار و تعین بازارهای هدف

 • تهیه طرح بازاریابی و استراتژی های بازاریابی

 • اجرای طرح بازاریابی

 • آموزش تیم مشتری و تثبیت فرایند

تهیه طرح بازاریابی

همانطوری که در قسمت بازاریابی بین المللی اشاره شد، لازمه کسب سود ایجاد و حفظ بازار مناسب است. از این رو نگاه سنتی به فروش محصولات یکی از عوامل عدم موفقیت کسب و کارها است، امروزه مشتری با آگاهی کافی از شرایط و محصولات و خدمات و همچنین آگاهی از کیفیت مورد نیاز، عرصه رقابت را برای شرکت ها تنگ تر نموده اند به گونه ای که لاجرم ارائه دهنده گان خدمات و محصولات برای حفظ بقاء خود، در یک بازار رقابتی با حاشیه سود پایین مشغول به فعالیت می باشند.  شما جزو کدام دسته های زیر هستید؟

 • از رقابت می ترسید و به سختی مسیر خود را ادامه می دهید؟

 • معمولا از رقبا عقب می مانید و به این فکر می کنید چگونه همانند آنها بازارم را توسعه دهم و فروش بیشتری داشته باشیم؟

 • تا حالا تلاش های زیادی در حوزه بازاریابی و فروش  کرده اید (هم از مشاوره بازاریابی و مشاوره فروش شرکت بازاریابی استفاده کرده اید) ولی به نتیجه مورد انتظار نرسیده اید؟

 • به دنبال راهکار دقیقی هستید که بتوانید بازار خود را توسعه دهید و متناسب با رفتار بازار نسبت به توسعه محصول اقدام کنید؟

شرکت مشاوره مدیریت داده کاوان به عنوان شرکت بازاریابی و اراه دهنده خدمات تخصصی مشاوره مدیریت ، مشاوره بازاریابی و مشاوره فروش خدمات خود را در حوزه بازاریابی و فروش داخلی به صورت زیر ارئه می دهد:

 • تحلیل سازمان و محصول و ایجاد شناخت عمیق سازمان از محصول(خدمات)

 • انجام تحقیقات بازار و تعین بازارهای هدف

 • تهیه طرح بازاریابی و استراتژی های بازاریابی

 • اجرای طرح بازاریابی

 • آموزش تیم مشتری و تثبیت فرایند

تهیه طرح بازاریابی

داده کاوی با معنای استخراج داده های مفید از میان انبوه داده های موجود در سازمان ها امروزه امری حیاطی برای سازمان حساب می شود و استفاده از دانش داده کاوی امروزه در  بازیابی و تحلیل داده ها رونق بسیاری پیدا کرده و جوابگوی بسیاری ازسوالات و نیازهای محققین و مدیران کسب و کارهای کوچک و بزرگ دستگاه های  شده است این دانش با بهره گیری ازعلوم مختلف همچون آمار ریاضیات و هوش مصنوعی پاسخ گوی نیازهای جدیدی ازجمله پیش بینی و کشف الگوهای پنهان درداده ها است باتوجه به رقابت فشرده دربازار و گزینه های متنوعی ازمحصولات و خدمات که پیش روی مشتریان قرار دارد تحلیل رفتار مشتریان عامل بسیارمهمی برای بقای بنگاه ها تلقی میشود ، علاوه بر تحلیل رفتار مشتریان داده کاوی در نحوه ارائه خدمات و محصولات و همچنین الگوهای استفاده و نوع علاقه مندی های مشتریان بسیار موثر است .نظر به موارد مذکور یکی ازموثرترین ابزارهای بررسی رفتار مشتریان داده کاوی است و  داده کاوی با شناسایی خصوصیات و الگوهای رفتارمشتریان به ارایه خدمات و محصولات مناسب تر کمک می نماید .

دپارتمان بازاریابی و فروش، کارگروه تحلیل های آماری  شرکت مشاوره مدیریت داده کاوان با علم به اهمیت بسیار زیاد داده کاوی و بهره برداری از منابع داده ای در سازمان ها، خدمات خود را در حوزه داده کاوی در فازهای زیر به صورت زیر ارئه می دهد این روش کار که در حقیقت آماده سازی داده و سپس کار بروی آنها می باشد در منایع داده ای متنوع قابل انجام است :

 • تلخیص داده ها

 • یکپارچه‌سازی داده‌ها

 • انتخاب داده‌ها  

 • تبدیل داده‌ها  

 • اجرای  داده‌کاوی   

 • ارزیابی الگوها 

 • ارائه دانش

تهیه طرح بازاریابی

فروش در معنای عمومی آن فرایندی است که محصول یا خدمات به دست مشتری رسیده می شود، اما چگونگی این کار مبتنی بر سلسه مراتبی استت که کل فرایند بازاریابی و فروش را تشکیل می دهد.
در سازمانها، هر چند که فرایند بازاریابی مناسبی داشته باشند اما بدون فروش که همان نقطه نهایی هدف تولید کالا یا خدمات می باشد عملا کاری از پیش نمی رود. فروشندگی شغلی بسیار سخت و نیازمند توان ذهنی و شخصیتی خاص می باشد. خیلی ها معتقند که شخصیت یک فروشنده باید به صورت ذاتی آماده و پرداخته این کار باشد ولی تحقیقات علمی اثبات می کند که با تغییر ساختارهای ذهن و ایجاد الزامات شخصیتی مورد نیاز، همگان می توانند در این عرصه کسب موفقیت کنند. یکی از روش هایی که امروزه در دنیا برای استفاده از ظرفیتهای ذهنی استفاده می شود NLP یا برنامه ریزی عصبی و کلامی است. NLP 
رویکردی منظم است که هدف از آن افزایش اثر بخشی فردی است. اصل اساسی در برنامه ریزی عصبی کلامی این است که افراد به شیوه‌های خاص خود در مورد جهان فکر می‌کنند. آن را می‌بینند، می‌شنوند، لمس می‌کنند و می‌فهمند. برنامه ریزی عصبی کلامی با ساختار تفکر و قالب‌های فکری سرو کار دارد نه افکار خاصی که در ذهن وجود دارد.برنامه‌ریزی عصبی کلامی، با الگوبرداری از انسانهای موفق و شناخت عملکرد دستگاه‌های ذهنی و مغزی انسان، مهارتهای کاربردی و مؤثری را در بهبود روش فکر کردن و زندگی کردن معرفی کرده است، 

«برنامه‌ریزی عصبی زبانی» یا NLP، به انسان درباره کارایی مغز می آموزدو این که چگونه با استفاده از الگوهای موفق جهان بیرون، زندگی خود را با کیفیت بهتر شکل دهند. این دانش، کاربردهای بسیار متنوعی دارد و بهره گیری از آن به شغل و حرفه هر فرد بستگی دارد. همچنین در بسیاری از موارد به ما کمک می کند تا از محدودیت های فردی رهایی یابیم و با واقعیات بیشتر مانوس شویم. با آموختن این علم می توان بیشتر در سطوح ناخودآگاه تغییراتی ایجاد کرد تا در راستای این تغییر و تحول، زندگی ما نیز به راحتی دستخوش تغییر قرار گیرد.

دپارتمان بازاریابی و فروش، کارگروه آموزش و توانمند سازی فردی و سازمانی شرکت مشاوره مدیریت داده کاوان  برای رسیدن به اداف عالیه اثر بخشی در آموزش و همچنین اشاعه دانش و توان لازم در این شغل، از روش NLP استفاده می نماید. در این روش با استفاده از تکنیک های برنامه ریزی عصبی و کلامی ضمن آموزش مقدمات کار در سرفصل های مناسب زیر آموزش های لازم را فراهم می آورد.

 • تحلیل شخصیتی و هدف گذاری

 • تعیین نوع آموزش

 • آموزش کامل برنامه ریزی عصبی و کلامی و کاربردهای آن در فروش

 • تشریح استفاده موثر از تکنیک های NLP و تلفیق حوزه ها

 • پشتیبانی و همراهی دانش پذیر

تهیه طرح بازاریابی

فرایند مشاوره در حوزه بازاریابی و فروش مقداری متفاوت از سایر حوزه های کاری می باشد، به دلیل اینکه همواره بازاریابی و فروش از حساسیت خاص برخوردار است و چه بسا به دلیل همین اهمیت عنوان های تجاری بسیاری زیادی از سوی جامعه غیر متخصص در فضای اینترنتی به چشم می خورد، قطعا قبل از انتخاب مشاور باید از خود پرسید مشاور کیست؟ و با چه ساز و کاری باید انتخاب شود؟ آیا این مشاور به ابعاد مختلف فرایندهای کسب و کار آگاهی دارد ؟ کسی که مشاوره بازاریابی بدهد حداقل باید از حوزه های فرایندهای کسب و کار، مدیریت استراتژیک، روانشناسی آگاهی کافی داشته باشد و از شرایط بازار و محدویت ها ی بازار اطلاع داشته باشد.(همچنین شما می توانید برای آشنایی بیشتر مقاله مشاوره بازاریابی و فروش چیست؟ را مطالعه نمایید ) برای دریافت خدمات مشاوره بازاریابی و مشاوره فروش  لینک زیر را کلیک نمایید.

تهیه طرح بازاریابی

پیشنیاز ارائه هر نوع خدمتی شناسایی وضعیت حال حاضر است در اصل شناخت موقعیت کنونی است که این امکان را می دهد تا بتوان برای آن برنامه ریزی کرد و قدم های بعدی را ترسیم نمود، سوالی که ما از همه مشتریانمان می پرسیم این است که امکانات و شرایط شما برای ارائه این خدمت چگونه است ، بر این اساس برای ارائه خدمات در حوزه بازاریابی و فروش شما جزو کدام یک از دسته های زیر هستید؟ در هر دسته ما نقشی را ایفا می کنیم که شما می توانید ضمن مطالعه آن نسبت به انطباق آن با نیاز خود اقدام بنمایید.

واحد بازاریابی و فروش دارم خوب هم عمل می کند. ۱۳۹۶-۶-۱۲ ۲۱:۱۹:۵۳ +۰۰:۰۰

خوب بودن همیشه نسبی است و همواه می توان بهبود پیدا کند، در صورتی که شما در این موقعیت هستید شک نکنید تزریق دانشی تخصصی و جدید و همراه کردن آن با تجربیات تیم ما می تواند نتایج بسیار درخشان تری را برای شما به ارمفان بیاورد. در چنین موقعیتی ما مشاور شما خواهیم بود و جدیدترین متودولوژی ها و دست آوردها روز دنیا را با نگاهی بومی سازی شده در اختیار شما قرار خواهیم داد.

واحد بازاریابی و فروش دارم ولی از صحت عملکرد آن مطمئن نیستم ۱۳۹۶-۶-۱۲ ۲۱:۲۲:۴۸ +۰۰:۰۰

در صورتی که واحد بازاریابی و فروش دارید و به عملکرد آنها اطمینان لازم را ندارید و نیازمند اعتبارسنجی اقدامات و برنامه ها هستید و یا برنامه ها لازم تدوین شده و به هیئت مدیره باید ارائه شود، ما عملیات اعتبار سنجی طرح و برنامه شما را انجام می دهیم و همراه با گزارش نتایج پلان های جایگزین به شما ارائه می دهیم.

تیم بازاریابی و فروش دارم ولی نیاز به بهبود دارد ۱۳۹۶-۶-۱۲ ۲۱:۲۳:۳۰ +۰۰:۰۰

در صورتی که شما تیم بازاریابی و فروش دارید و قابلیت این را دارد که بتواند عملیات مربوط به این حوزه را انجام دهد ولی انتظارات شمار را پاسخ نمی دهد،ما مشاوره اجرایی شما می شویم و در کنار تیم شما قرار می گیریم و مشاوره های لازم را به آنها می دهیم. این باعث می شود که همواره ایدهای جدید در تیم شما شکل بگیرد و فرایندهای هدف گذاری، استراتژی و عملیات انسجام لازم را به خود بگیرد.

تیم بازاریابی و فروش دارم ولی سازماندهی شده کار نمی کند. ۱۳۹۶-۶-۱۲ ۲۱:۲۴:۲۹ +۰۰:۰۰

در صورتی که شما در سازمان خود نفر یا نفراتی برای مسئولت فروش و بازاریابی دارید ولی سازماندهی شده و با برنامه ریزی کار نمی کنید، و یا اساسا نفر یا نفرات شما دانش و تجربه لازم در این حوزه را ندارند، ما کار مدیریت و راهبری واحد بازاریابی و فروش شما را به عهده می گیریم. تیم ما در سازمان شما حضور پیدا می کند و چاچوب های عملیاتی و طرح و برنامه های لازم را برای واحد فروش شما فراهم می آورد، آموزش می دهد و به صورت ادواری عملکرد آنها را کنترل می نماید. 

واحد فروش و بازاریابی ندارم. ۱۳۹۶-۶-۱۲ ۲۱:۳۰:۰۷ +۰۰:۰۰

در صورتی که شما واحد بازار یابی و فروش ندارید، دپارتمان خدمات بازاریابی و فروش شرکت مشاوره مدیریت داده کاوان، واحد فروش و بازاریابی شما خواهد بود فقط با این تفاوت که لازم نیست شما چندین نفر پرسنل و مدیر استخدام کنید، ما تمامی کارهای این واحد را اعم از برنامه ریزی و اجرا را برای شما انجام می دهیم. ما:

1-تحلیل می کنیم
2-مطالعات بازار را انجام میدهیم
3-طرح جامع بازاریابی را تدوین می کنیم
4-الزامات اجرا را فراهم می کنیم
5-فرایند اجرایی را انجام می دهیم
6-شبکه فروش را مهیا می کنیم

تهیه طرح بازاریابی
ورود به سیستم رزرو وقت مشاوره