| داده کاوان|بازاریابی و صادارت به آمریکای شمالی:09122905340(واتس آپ)|

Loading...
/خدمات برون سپاری و عقد قرارداد
خدمات برون سپاری و عقد قرارداد ۱۳۹۶-۱۲-۲۵ ۱۶:۴۵:۱۵ +۰۰:۰۰

برون‌سپاری یا Outsourcing به واگذاری انجام فرایندها یا فعالیت‌های داخلی یک کسب و کار به یک تأمین کننده ثالث با تنظیم قرارداد و یا عقد قرارداد  مشخص اطلاق می‌شود. هنگامی که یک سازمان برخی از فعالیت‌ها یا فرایندهای کسب و کار خود را به عرضه‌کننده‌ای در بیرون از شرکت یا سازمان خود بسپارد این عمل را برون‌سپاری می‌نامند. بدون شک امروزه مقوله برون سپاری بسیار پیچیده تر از قبل است و یک برون سپاری درست متضمن منافع طرفین خواهد بود. الزامات یک برون سپاری درست می تواند تنظیم قرارداد اصولی، نظارت درست بر نحوه عقد قرارداد  و رفع اختلاف در تفصیر و اجرای مفاد قرارداد می باشد. برون سپاری حداقل می تواند دارای فوایدی از قبیل تمرکز بر فعالیت‌های اصلی، صرفه جویی در هزینه‌ها، کاهش هزینه‌های بالاسری، کنترل عملیاتی و … را داشته باشد. ما به شما کمک می کنیم آسوده خاطر و با حفظ حداکثری منافع،  فعالیت های خود را برون سپاری کنید. ما مرحله به مرحله با انتخاب پیمانکار یا انجام دهنده کار سپس عقد قرارداد و نهایتا کنترل قرارداد و رفع اختلافلات ناشی از آن با شما هستیم.

انتخاب تامین کنندگان 

بدون شک یکی از گام های موفقیت آمیز در برون سپاری فعالیت های سازمان انتخاب درست تامین کنندگان است. شاید شما هم جزو آندسته از مدیرانی هستید که با مشاهده یک آگهی و یا معارفه یک شخص دیگر اقدام به انتخاب تامین کننده در حوزه خاصی بکنید که در بسیاری از مواقع شانس اینکه این تامین کننده درست عمل کند و تعهدات خودش را به درستی انجام دهد پایین است. تیم های تخصصی ما با بررسی موشکافانه بهترین تامین کننده ها را برای شما انتخاب خواهند کرد و قدم به قدم با شما خواهند بود

تهیه طرح بازاریابی

قدم دوم در زنجیره تامین شما بعد از انتخاب تامین کننده مناسب، یک قرارداد مناسب است. شاید خیلی ها برای بستن قراردا از یک وکیل حقوقی استفاده نمایند لاکن معمولا فقط یک تخصص برای تنظیم قراردای همه جانبه کافی نیست، برای تنظیم یک قرارداد داشتن دانش و تجربه در حوزه مالی و قوانین مالیاتی، قوانین بیمه، قوانین حقوقی و تجارت و اصول فنی لازم است. ما همه دانش حقوقی، قوانین مالیاتی، قوانین بیمه ای و اصول فنی را برای تنظیم قراردای که به همه اگر و اماهای ممکن پاسخ بدهد را بکار می گیریم تا شما آسوده خاطر کسب و کار خود را هدایت نمایید.

تهیه طرح بازاریابی

ارزیابی تامین کنندگان

ارزیابی تامین کنندگان فرایندی است که در آن بر اساس یک اصول از پیش تعریف شده و بر اساس یک سری پارامتر های تخصیصی انجام می شود. معمولا به صنعت، فعالیت و نحوه تولید پارامترهای زمان تحویل، نحوه دریافت، کیفیت تولید یا ارائه خدمات از مهمترین بارامترهای این ارزیابی ها هستند. ما روش مناسب ارزیابی تامین کننده های شما را تدوین می کنیم و کمک می کنیم که همیشه با تامین کننده های واجد صلاحیت کار کنید. برای استفاده از سیستم های ارزیابی تامین کنندگان الزاما نباید چندین تامین کننده داشت شما با هر اندازه پیمانکار می توانید از این خدمات تخصصی استفاده نمایید

تهیه طرح بازاریابی

مشاوره ارزیابی و انتخاب تامین کنندگان

در صورتی که شما سازمانی هستید که ساز و کار ارزیابی و انتخاب تامین کنندگان را دارید برای بهتر شدن آن می توانید با ما مشاوره کنید و یا از خدمات ممیزی ارزیابی و انتخاب تامین کننده های ما استفاده نمایید. و یا سازمانی هستید که این چاچوب را ندارید وبا کمترین هزینه و شماوره با بهترین انتخاب و قرارداد را داشته باشید.برای استفاده از خدمات مشاوره می توانید به صفحه اول “فرایند مشاوره” مراجعه کنید و یا لینک زیر را کلیک نمایید.

فرایند مشاوره

تهیه طرح بازاریابی
ورود به سیستم رزرو وقت مشاوره