| داده کاوان|بازاریابی و صادارت به آمریکای شمالی:09122905340(واتس آپ)|

Loading...
/در باره ما
در باره ما ۱۳۹۷-۹-۷ ۱۳:۵۳:۳۹ +۰۰:۰۰

سخن مدیر عامل:

ما با ایجاد سازمانی پویا با پایه علمی تراز اول و استفاده از جدیدترین تجارب و تخصص های روز دنیا، در تلاشیم که به صورت کاملا سیستماتیک و با درجه کیفی A آنچه را که به شما کمک می کند تا سازمانی سود آور داشته باشید در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید همگام با تغییرات بازار و بر پایه دانش روز مدیریت سازمان در کشورهای تراز اول دنیا ، سازمان خود را مدیریت کنید

از اینکه ما را برای ارائه خدمات و خرید محصولات مدیریتی انتخاب نموده اید سپاس گذاریم، شرکت فرا داده کاوان رایمند، با تکیه بر دانش و تجربه چند ساله در حوزه طراحی سیستم های مدیریت سازمان  فعالیت می نماید. این شرکت در سال 1392 با ثبت در نزد اداره ثبت شرکت ها به صورت رسمی آغاز به فعالیت نموده است. خدمات و محصولات ما در سه دسته اصلی شامل:

 1. خدمات مشاوره مدیریت
  1. مشاوره بازاریابی و فروش
  2. مشاوره برنامه ریزی و مدیریت استراتژیک
  3. مشاوره عارضه یابی و رفع عارضه های سازمانی
  4. مشاوره مالی و مالیاتی
  5. مشاوره راه اندازی کسب و کارهای جدید
 2. خدمات طراحی و اجرای سیستم های مدیریت سازمان
  1. طراحی و اجرای  سیستم مدیریت مالی و حسابداری
  2. طراحی و اجرای سیستم های بازاریابی و فروش
  3. طراحی و اجرای سیستم های برنامه ریزی و مدیریت استراتژیک
  4. طراحی و اجرای فرایندهای داخلی کسب و کار مبتنی بر استانداردهای مدیریتی از قبیل ایزو 9001
  5. طراحی و اجرای سیستم های مدیریت امور اداری و قراردادی
  6. تهیه طرح های توجیهی و برآورد اقتصادی بودن طرح
 3. ارائه محصولات نرم افزاری و آموزشی مدیریت کسب و کار
  1. نرم افزارهای داشبورد مدیریت سازمان
  2. نرم افزار یکپارچه مالی و حسابداری
  3. محصولات آموزشی از قبیل آموزش های مالتی مدیا و اینتراکتیو

  ما در تلاشیم در افق 1400 به برند اول مشاوره مدیریت در سطح ایران تبدیل شویم ، همچنین با ارتقاء سطح خدمات خود به بازارهای بین المللی علی الخصوص در خاورمیانه و به صورت خاص در کشورهای همسایه از قبیل ترکیه، ارمنستان، عراق و افغانستان ارائه خدمات بنماییم. ما می کوشیم با کسب دانش مدیریت تروز دنیا مقدمات راه اندازی مدرسه کسب و کار داده کاوان اقدام نماییم و گام بزرگی در راستای تربیت مدیرانی لایق و مجهز به دانش مدیریت در سطح کلاس جهانی اقدام نماییم. ما با توسعه دپارتمان های مختلف از طریق تاسیس شرکت های تخصصی در حوزه های مختلف مدیریت سازمان و یا مشارکت با سازمان های دارای صلاحیت اقدام به تامین تمام خواسته مشتریانمان در راستای صادرات محصولات و خدمات خود را فراهم خواهیم نمود و قطعا  ارائه رسانه های مناسب بازاریابی و تبلیغات ، آموزش نیروهای مناسب در گستره فعالیت هایمان بر طبق استانداردهای مشاوره مدیریت داده کاوان در دستور کار خواهد بود. همچنین تلاش می کنیم بتوانیم با صادرات خدمات خود گامی موثر در راه جهانی کردن برند مشاوره مدیریت داده کاوان بنماییم.

تهیه طرح بازاریابی

شرکت مشاوره مدیریت داده کاوان به منظور پاسخ گویی به نیاز شرکت ها و سازمان ها برای پیاده سازی و اجرای موثر روش های مدیریت و عملیات در حوزه های بازاریابی، مالی، مدیریت راهبردی و به منظور تربیت و ارائه نیروهای توانمند بر طبق استانداردهای روز دنیا برای راهبری و در دست گرفتن ساختارها و فرایندهای بنیان شده توسط این شرکت تاسیس شده است، ما برای همه شرکت ها اعم از شرکت های تازه تاسیس تا شرکت های بزرگ خدمات خود را ارائه می نماییم و تلاش می کنیم علاوه بر بازار داخلی به بازارهای منطقه ای چشم داشته باشیم، ما همواره از طریق مشارکت و تبادل اطلاعات و اخذ دانش فنی لازم از مراجع دانشگاهی و شرکت های پیشرفته و تراز اول دنیا سعی می کنیم به دانش روز و تکنولوژی های برتر پیاده سازی سیستم های مدیریتی دسترسی داشته باشیم.
برخورداری از تیم‌های باتجربه و فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های تراز اول ایران و کانادا مزیت رقابتی ما در ارائه این نوع خدمات است، ما با ارائه خدماتی متعالی سعی در سودآوری و پایداری سازمان خود را داریم و بر این باوریم که صداقت و تخصص شروط اول ارائه خدمات با کیفیت می‌باشد و ما همواره برای مشتریان ارزش‌آفرینی می‌کنیم . ویژگی بسیار خاصی که ما را از دیگران متمایز می‌کند شناخت دقیق خدمات در کلاس جهانی و دسترسی به منابع علمی و عملی سود مند است که از آن طریق می‌توانیم برای مشتریان خود پایداری سود و قابلیت رقابت در سطح جهانی را تضمین کنیم. ما برای عمل به مسئولیت اجتماعی خود متعهدیم سالانه 10 درصد از سود خود را به تأسیس زیست‌بوم‌های تخصصی برای در اختیار دادن فضا و امکانات برای مشاغل تازه تأسیس و کمک به تازه فارغ‌التحصیلان برای تأسیس کسب‌وکار اختصاصی خود اختصاص دهیم. کارکنان ما جزو گران‌بهاترین سرمایه‌ها ما هستند و همواره از طریق ایجاد امکانات و هم‌راستا سازی منافع شخصی با منافع سازمانی سعی در تأمین خواسته‌ها و ایجاد فضایی سالم و پویا را برای آن‌ها خواهیم داشت . ما با ایجاد ساختارهای مناسب ارزیابی عملکرد در تلاشیم تا نیروهای شایسته همواره انتفاع لازم را از فعالیت‌های شرکت داشته باشند.

تهیه طرح بازاریابی

شرکت مشاوره مدیریت داده کاوان به ارزش ها و باورهای زیر پایبند است:

ایجاد فضای همکاری متقابل و تعامل سازنده

جلب اعتماد به عنوان مشاور تخصصی و حرفه‌ای

کسب دانش روز دنیا در حوزه مدیریت سازمان و استفاده از آن در ارائه خدمات شرکت

پایبندی به تعهدات، مسئولیت پذیری و پاسخگویی

صداقت در کار، امانت‌داری اطلاعات و رعایت حقوق مالکیت فکری

رفتار حرفه‌ای و رویکرد سیستمی، منسجم و یکپارچه با رعایت فرهنگ و عرف

تهیه طرح بازاریابی

ورود به سیستم رزرو وقت مشاوره