| داده کاوان|بازاریابی و صادارت به آمریکای شمالی:09122905340(واتس آپ)|

Loading...
شرکت حسابداری مناسب جهت خدمات حسابداری ، خدمات مالی ، مشاوره مالیاتی ۱۳۹۶-۱۲-۱ ۱۴:۴۷:۰۵ +۰۰:۰۰

شرکت حسابداری چگونه می تواند در ارائه خدمات حسابداری و خدمات مالی و همچنین مشاوره مالیاتی به ما کمک کند؟ علت به وجود آمدن شرکت حسابداری و موسسه حسابداری یا موسسات حسابداری چیست؟ در پاسخ باید گفت برای سازمان دادن به اطلاعات مالی یک شرکت رویکردهای متفاوتی وجود دارد که رویکرد سنتی آن استخدام حسابدار و تشکیل واحد مالی در  شرکت است، ازآنجاکه استخدام نیروی مالی و حسابداری توانمند همواره با مشکلات استخدامی فراوان و صرف هزینه‌های زیادی روبرو است و از طرفی شخص گرا بودن واحد مالی امری بالقوه خطرناک است، سازمان‌ها به سمت‌ رویکردی نوین جهت مدیریت امور مالی و حسابداری و مالیاتی خود حرکت می‌کنند. در این رویکرد سازمان با بهره‌گیری از شرکت حسابداری یا موسسه حسابداری و یا به عبارتی شرکت خدمات مالی و مشاوره مالیاتی، به‌عنوان تیم مالی و حسابداری، خدمات حسابداری، خدمات مالی و مشاوره مالیاتی مطمئن و تخصصی را دریافت می کنند.

ما رویکردی تلفیقی از استخدام نیروی حسابداری و استفاده از خدمات شرکت حسابداری و خدمات مالی را پیشنهاد می‌کنیم، حضور تیم خبره مالی و حسابداری و مشاوره مالیاتی ما در محل سازمان شما و قرا گرفتن در کنار شما رویکردی منحصربه‌فرد است که تمامی نیازهای شمارا پاسخ می‌دهد. در این رویکرد شما یک واحد مالی و حسابداری و مشاوره مالیاتی متخصص و حرفه‌ای را به استخدام خود درآورده‌اید.
با این رویکرد شما حداقل از مزایای زیر بهره خواهید برد:

۱- هزینه‌های حقوق و دستمزد مربوط به واحد مالی خود را با خدمات حسابداری ، خدمات مالی و مشاوره مالیاتی ما به‌شدت کاهش داده‌اید.
در نظر بگیرید امروزه استخدام یک نفر فارغ‌التحصیل حسابداری معادل حداقل حقوق وزارت کار، برای شما هزینه خواهد داشت که یقیناً یک فارغ التحصیل توان انجام حداقل فعالیت‌های عادی سازمان شما را هم نخواهد داشت و از طرفی خدمات حسابداری علاوه بر دانش، به تجربه بسیار هم نیاز دارد زیرا کوچک‌ترین اشتباه باعث هزینه هنگفتی از قبیل جرائم مالیاتی، علی‌الراس شدن پرونده مالیاتی و … خواهد شد و از طرفی واحد مالی و حسابداری نیاز به طراحی ساز و کار و ساماندهی کدینگ حسابداری و تعریف مشاغل و کنترل و ارزیابی فعالیت های واحد را دارد که یک فارغ التحصیل به دلیل عدم دانش و تجربه کافی در حوزه مدیریت مالی و طراحی سیستم مالی از عهده آن بر نخواهد آمد، از طرفی استخدام یک مدیر مالی هم به‌تنهایی کفایت کار شمارا نخواهد کرد و با احتساب نفر کارشناس این مدیر، شما دست‌کم باید رقمی معادل حقوق یک مدیر مالی و کارشناس های مرتبط را پرداخت نمایید. ما کاملاً تخصصی هزینه‌های شمارا به کمتر ین میزان آن تقلیل می‌دهیم و خدمات حسابداری و خدمات مالی  شمارا کاملاً تخصصی با استفاده از نیروی‌های کاملاً حرفه‌ای (حداقل ۱۰ سال سابقه کار) انجام می‌دهیم.

۲- هر چند وقت یکبار به دنبال نیروی جایگزین نمی‌گردید.
جایگزین کردن نیروهایی که به هر دلیل با آن‌ها قطع همکاری کرده‌ایم سخت و هزینه بر است و عموما با اختلافات همراه است. ما بلند مدت با شما کار می‌کنیم و تحت هیچ شرایطی انجام خدمات حسابداری و همچنین خدمات مالی و مشاوره مالیاتی شما متوقف نمی‌شود.

۳- فعالیت‌های واحد مالی با استفاده از خدمات حسابداری و خدمات مالی ما ۱۰۰% تخصصی کرده‌اید.
در واحد حسابداری و مالی یک شرکت علاوه بر گزارش‌های مدیریت و فعالیت‌های عادی حسابداری، تهیه مستندات و گزارش‌های برون‌سازمانی و تحلیل و آنالیز این گزارش‌ها هم لازم است. ناگفته پیداست برای انجام هرکدام از این موارد تجربه و تخصص برای استفاده از تمام ظرفیت‌های قانونی و حذف و یا کاهش مالیات و جرائم آن لازم است و آنالیز خدمات حسابداری و گزارش‌های گفته‌شده امری ضروری است. بیندیشیم که آیا برای سازمان شما امکان‌پذیر است در هر حوزه یک نیروی متخصص و حرفه‌ای با نرخ دستمزدهای امروزه استخدام کند؟
ما با در اختیار داشتن این نیروها به شما کمک می‌کنیم:
–  از تمام ظرفیت‌های قانونی برای حذف جرائم، و منطقی سازی میزان مالیات پرداختی استفاده کنید.
–  اظهارنامه‌های مالیاتی (اظهارنامه مالیات بر ارزش‌افزوده، اظهارنامه مالیات بر عملکرد) خود را کاملاً تخصصی ارسال کنید.
– گزارش‌های فصلی خود را در راستای اظهارنامه‌های خود هماهنگ ارسال نمایید.
– دفاتر قانونی خود را تخصصی تحریر کنید.

– خدمات حسابداری و خدمات مالی را منطبق بر استانداردهای حسابداری و قوانین مالیاتی انجام دهید.

۴- برای دفاع از فعالیت‌های مالی و دعاوی مالیاتی خود یک وکیل خبره استخدام کرده‌اید.
با توجه به اینکه ارسال اظهارنامه فقط بخشی از فرایند پرداخت مالیات است و مرحله نهایی آن رسیدگی به مستندات و دفاتر شماست، لازم است کسی که فعالیت‌های مالی را انجام می‌دهد از توان دفاع از فعالیت ها و خدمات مالی و  خدمات حسابداری در زمان رسیدگی هم برخوردار باشد مقوله ای که عموما به شرکت حسابداری یا شرکت های خدمات مالی و موسسه حسابداری سپرده می شود، چراکه تمام اعداد اظهارنامه باید بر اساس مستندات نگاشته شود، که این امر مستلزم سال‌ها تجربه در حوزه تنظیم اظهارنامه است.
مدیران ارشد مالی ما تجربه چند صد پرونده مالیاتی و دفاع از آن را دارند و حتی درصورتی‌که براثر اشتباهات گذشته و با اهمال کاری در خدمات حسابداری و خدمات مالی توسط نیروهای استخدامی یا شرکت حسابداری، موسسه حسابداری و یا شرکت های خدمات مالی و مالیاتی با اداره مالیات اختلاف حساب دارید و پرونده مالیاتی شما در جریان است، شرکت حسابداری و مشاوره مدیریت داده کاوان مشاوران مالی خود را به دفاع از شما روانه می‌کند.

۵- زمان کنترل و ارزیابی واحد مالی را  با برون سپاری و استفاده از  خدمات مالی و خدمات حسابداری  ما  برای خود ذخیره کرده‌اید.
با توجه به اینکه ما به شایستگی با پشتوانه پرونده های بسیار حوزه خدمات مالی و خدمات حسابداری و مشاوره مالیاتی  صحت و دقت انجام امور را آینده نگری می کنیم آسوده‌خاطر باشید که ما به تمام زوایای کار فکر می‌کنیم و در صورت داشتن واحد مالی، کنترل و ارزیابی آن‌ها را نیز برای شما انجام می‌دهیم .

۶- از محل صرفه‌جویی در هزینه‌های جرایم مالیاتی از قبیل مالیات بر ارزش افزوده، مالیات عملکرد و یا رسیدگی های سازمان تامین اجتماعی ، سرمایه‌گذاری و توسعه سازمان خود را می‌توانید آغاز کنید.

۷- از مشاوره مالیاتی  مشاوران با تجربه ما برخوردار می‌شوید.
از زمانی که با ما قرارداد می‌بندید که شرکت حسابداری و مشاوره مدیریت داده کاوان خدمات حسابداری و خدمات مالی شما را انجام دهد ، مشاوران و کارشناسان ارشد مالی ما در هرلحظه پاسخگوی سؤالات شما خواهند بود و به شما در تصمیم‌گیری‌ کمک می‌کنند. مدیران مالی ما به تجربه تصمیم سازانی کارآمد برای شما خواهند بود.

ما به عنوان شرکت حسابداری و خدمات حسابداری و مشاوره مدیریت کاملا متفاوت با موسسه حسابداری که بر تمامی فرایندهای سازمان اشراف دارد و به پشتوانه سال ها تجربه در حوزه خدمات مالی و خدمات حسابداری و مشاوره مالیاتی ، کیفیت خدمات را در اولویت می بینیم و به عنوان تنها شرکت حسابداری و خدمات مالی و مشاوره مدیریت دارای فرایندهای از قبل تعریف شده بر مبنای مهندسی طراحی فرایندهای سازمانی ارائه خدمت می کنیم و اکنون پس از سال ها افتخار کارنامه ای موفق و درخشان را به شما عرضه می کنیم.

خدمات مالی

فرایندهای مالی و اداری، زیر بنایی ترین فرایندهای مدیریت سازمان است.

ما با طراحی و اجرای سیستم مالی و اداری منطبق با قوانین به شما برای مدیریت سازمانتان کمک می کنیم.

اطلاعات بیشتر

خدمات حسابداری

ایجاد تغییرات در روش های مالی سازمان با مشاوره مناسب امکان پذیر است.

مشاوران و مدیران مالی متخصص ما به شما در مدیریت بهینه مالی و مالیاتی کمک می کنند.

اطلاعات بیشتر

مشاوره مالیاتی

مشاوران ما برای ارائه مشاوره مالیاتی قطعا مسیرهای پر فراز و نشیب پرونده های متعدد مالیاتی را پشت سر گذاشته اند.

با مشاوره مالیاتی از همه ظرفیت های قانونی به نفع خود استفاده کنید

اطلاعات بیشتر

دعاوی مالیاتی

آیا اشتباهات حسابداران و مدیران مالی شما را به چالش کشیده است؟

ما دعاوی شما را با سازمان امور مالیاتی قبول می کنیم و کمک می کنیم بهترین نتیجه را کسب نمایید.

اطلاعات بیشتر

سایر خدمات

حساب یاران، دپارتمان تخصصی شرکت مشاوره مدیریت داده کاوان است.

اطلاعات مالی و مالیاتی خود را با مطالعه مهمترین مباحث این حوزه افزایش بدهید.

اطلاعات بیشتر
ورود به سیستم رزرو وقت مشاوره