|شرکت مشاوره مدیریت داده کاوان|تماس فوری:09122905340|

Loading...
/فرایند مشاوره
فرایند مشاوره ۱۳۹۶-۱۲-۲۵ ۱۷:۲۳:۲۵ +۰۰:۰۰

در بسیاری موارد شناخت موقعیت موجود و تصمیم گیری درست با استفاده از دانش و تجربه شخصی ممکن است ما را به بهترین نتیجه نرساند بنابر این استفاده از دانش و تجربیات دیگران که در آن حوزه تخصص و مهارت دارند امری اجتناب ناپذیر است و با عث می شودکه ما شناخت دقیقتری از موقعیت موجود داشته باشیم و با ارائه راهکارهای فرد متخصص بتوانیم تصمیم گیری بهتری داشته باشیم به عبارتی این فرایند دانشی و آموزشی مشاوره نام دارد که شرکت مشاوره مدیریت داده کاوان به روش های زیر آن را ارائه می دهد.

در این روش شما با توجه به نیاز و موضوع مورد نظر با دفتر هماهنگی و تنظیم ساعات مشاوره تماس می گیرید و درخواست جلسه مشاوره را می دهید. همکاران را ما با تنظیم زمان انجام مشاوره و هماهنگی با شما فرایند مشاوره را فراهم می نمایند. در صورتی که متمایل باشید جلسه مشاوره در محل شرکت شما امکان پذیر است.

تهیه طرح بازاریابی

مشاوره برنامه ریزی شده، فرایندی است که در آن شما نسب به انتخاب حداقل ۱۰ جلسه مشاوره اقدام می نمایید که در طی این ۱۰ جلسه موضوعات مورد نیاز به بحث و بررسی گذاشته می شود و هر جلسه نتایج حاصل و یا اقدامات تعریف شده در جلسات قبل پیگیری و بررسی می شود. این نوع مشاوره غالبا به دلیل پیوستگی و پیگیری اقدامات و نتایج حاصل از جلسات قبل موفق تر بوده و نتایج بهتری را انعکاس می نماید.

تهیه طرح بازاریابی

مشاوره پروژه ای: در این روش شرکت مشاوره گیرنده قصد اجرای یک پروژه خاص را دارد که برای انجام آن نیازمند یک سری اطلاعات و آینده نگری های خاص است، در این حالت تیم ما با بررسی جوانب کار و ارائه گزارش جامع مسیر تصمیم سازی درست را فراهم می آورد.

تهیه طرح بازاریابی

مشاوره عملیاتی عمیقترین لایه های مشاوره است که در صورت نیاز کارفرما توسط تیم مشاوره شرکت مشاوره مدیریت داده کاوان ارائه می شود، در مشاوره عملیاتی ضمن طراحی فرایندها و یا پروژه های بهبود، در مسیر اجراء هم در کنار شما خواهیم ماند، در این روش شما همواه آسوده خاطر خواهید بود که تمام عملیات از طراحی تا اجراء و استاندارد سازی یا تثبیت زیر نظر تیم ما خواهد بود.

تهیه طرح بازاریابی

فرقی نمی کند شما چند ساعت از مشاوره تیم ما استفاده خواهید کرد و یا در چه حوزه هایی از آب بهره می برید. در این روش شما با پرداخت مبلغی ماهیانه از تمام خدمات مشاوره ای تیم ما استفاده خواهید نمود . این روش برای شرکت هایی توصیه می شود که همواه یا به فکر نوآوری هستند و یا در صدد تغییرات اساسی در ساختار کسب و کار خود را دارند.

تهیه طرح بازاریابی
درخواست مشاوره
ورود به سیستم رزرو وقت مشاوره